Technik mobilných zariadení

Miesto práce: Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany

Termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (v hrubom): Od 650,- Eur vyššie, v závislosti od skúseností a odbornosti uchádzača + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– oprava a údržba všetkých druhov elektronických, slaboprúdových, regulačných a ovládacích zariadení,
– spolupráca pri výbere dodávateľov na zabezpečenie náhradných dielov a pomocného materiálu,
– zabezpečenie bezporuchovej prevádzky technických a technologických strojov a zariadení,
– účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií
– vykonávanie preventívnej údržby a účasť na odstraňovaní nedostatkov zistených pri odborných prehliadkach a revíziách
– asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
– bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
– pracovná zmluva na plný pracovný úväzok
– bezplatné zaškolenie
– účasť na odborných školeniach, možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kvalifikačné predpoklady, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu. Do záhlavia správy prosím uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splnia podmienky uvedené v inzeráte a budú vybraní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od úspešného uchádzača požadujeme vzdelanie elektrotechnického zamerania a odbornú spôsobilosť pre činnosť na technickom zariadení elektrickom podľa § 21 – 23 Vyhlášky 508/2009.
Znalosť anglického jazyka a prax v oblasti údržby technických a technologických zariadení používaných vo farmaceutickom priemysle je vítaná, nie je však podmienkou.

Kontakt:

Ľudmila Takáčová

bg
bg