Výrobno-obslužný robotník

Miesto práce: Jarková 17, Šarišské Michaľany

Termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (v hrubom): 480,- + osobné hodnotenie do výšky 40,- Eur; odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme väčší počet výrobno-obslužných robotníkov do prevádzky výroby infúznych roztokov.

Pracovná náplň:
– pracovné úkony podľa platnej dokumentácie pri výrobe infúznych roztokov
– práce pri finalizácii balenia infúznych roztokov
– optická kontrola infúznych roztokov
– sanitácia výrobných priestorov a zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame pracovnú zmluvu na plný pracovný úväzok, v čistom a modernom prostredí.
Vybraným zamestnancom umožníme rozšírenie svojej kvalifikácie absolvovaním školenia na vedenie motorových vozíkov.

Informácie o výberovom konaní

Pracovné miesto je v trojzmennej prevádzke (ranné od 6:30 do 14:30, poobedňajšie od 14:00 do 22:00 a nočné od 22:00 do 6:00 hod. . Pracovné zmeny sú rozvrhnuté v týždenných cykloch R – P – R – P – N.

Ak Váš naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis mailom, do predmetu správy uveďte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.

IMUNA PHARM, a.s., vopred ďakujem všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Kontakt:

Ľudmila Takáčová

bg
bg